bez blogów, bez zbędnych komentarzy, tylko konkrety

LISTOPAD '2018

  


DOLNOŚLĄSKIE

2 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 19:00  Stara Piwnica Folk Metal Night DZIADY bilety>>

 

3 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 17:00  Tribute to Zbigniew Wodecki by Wodecki Twist Festiwal  Narodowe Forum Muzyki  bilety »

godz. 20:00  Stara Piwnica   Szantowe Zaduszki: FORMACJA (Gdańska Formacja Szantowa), W STRONĘ PORTU bilety>>

 

4 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 19:00  Impart  Ethno Jazz Festival - AL DI MEOLA "Opus"  bilety>>

LEGNICA

godz. 19:00  Cugowscy - Bracia  Sala Cornello Hotel Sękowski  bilety »

 

5 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 20:00  Teatr Improwizacji Jesiotr  Wędrówki Pub  bilety »

 

6 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 20:00  Kraak & Smaak Live Band  Stary Klasztor  bilety »  lub  bilety>>

godz. 18:30  Teatr Polski  Alicja w Krainie Muzycznej Magi i bilety>>
godz. 20:30  Stary Klasztor Kuba Kornacki bilety>>  lub   bilety »
godz. 20:00  Improkracja: Krótkie formy!; Jazz improwizowany   Vertigo Jazz Club & Restaurant   bilety »

 

7 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 20:00  Stary Klasztor - Sala Gotycka  Renata Przemyk śpiewa piosenki Leonarda Cohena  bilety>>

godz. 20:00  Stara Piwnica  Pięć Dwa bilety>>

godz. 10:00  Teatr Polski  Alicja w Krainie Muzycznej Magii  bilety>>

godz. 18:30  Teatr Polski Alicja w Krainie Muzycznej Magii  bilety>>  lub  bilety »

godz. 20:30  Stary Klasztor Cheap Tobacco  bilety>>

KAMIENNA GÓRA

godz. 19:00   Czesław Śpiewa Solo Act w Kamienna Góra  bilety>>

 

 

 

8 listopada 2018 

TRZEBNICA

godz. 20:00  Dziwna Para  Gminne Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy  bilety »

WROCŁAW
godz. 17:00  Jaskiniowcy  Centrum Kultury Wrocław-Zachód   bilety »
godz. 20:00  Jaskiniowcy  Centrum Kultury Wrocław-Zachód   bilety »
godz. 20:00  Stary Klasztor - Sala Gotycka  Andrzej Korycki i Dominika Żukowska   bilety>>
godz. 20:30  Mitch & Mitch w Vertigo  Vertigo Jazz Club & Restaurant   bilety »

KAMIENNA GÓRA

godz. 19:00   Czesław Śpiewa Solo Act w Kamienna Góra  bilety>>

 

9 listopada 2018

KARPACZ

godz. 20:30  Dwoje na huśtawce - Teatr Gudejko  Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski  bilety »

godz. 17:00  Dwoje na huśtawce - Teatr Gudejko  Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski   bilety »
WROCŁAW
godz. 20:30  Stara Piwnica   MERY SPOLSKY  bilety>>  lub   bilety »

 

10 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 18:00  Chopin i jego Muzy - Gala w 100-lecie odzyskania Niepodległości  Scena Kamienica  bilety »

godz. 20:00  Stara Piwnica   TRIBUTE TO AC/DC: AC/CZ (Czechy) bilety>>  lub   bilety »
godz. 20:00  POKAHONTAZ  Stary Klasztor   bilety »  lub   bilety>>
godz. 17:00  Sala Koncertowa Radia Wrocław   Andropauza 3 - Czyli jak żyć i nie zwariować! bilety>>  lub   bilety »  lub   bilety »
KAMIENNA GÓRA
godz. 18:00  Chopin i jego Muzy - Gala w 100-lecie odzyskania Niepodległości  Scena Kamienica   bilety »
 

11 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 16:00  Chory na sukces  Wrocław  Sala Koncertowa Radia bilety »

godz. 16:00  Sala Koncertowa Radia Wrocław  Spektakl kabaretowy - Chory na sukces bilety bilety>>

godz. 18:00  Lady Pank & Kombii  Hala Stulecia   bilety »  lub   bilety »
godz. 16:00  Sala Koncertowa Radia Wrocław   Spektakl kabaretowy - Chory na sukces 
godz. 20:00  Stara Piwnica  Wrocław   ADI NOWAK bilety>>
 

 

12 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 19:00  Edukacja Rity  obsada: Katarzyna Ucherska, Piotr Fronczewski  Teatr Capitol  bilety »

godz. 19:00  Teatr Muzyczny Capitol   Edukacja Rity 
godz. 17:00  Sala Koncertowa Radia Wrocław   Kabaret Hrabi - Wady i Waszki bilety>>
godz. 20:00  Sala Koncertowa Radia Wrocław   Kabaret Hrabi - Wady i Waszki bilety>>

 

14 listopada 2018

LEGNICA

godz. 19:00  Wojciech Cejrowski Stand-up comedy  Prawo Dżungli  Aula PWSZ  bilety »

godz. 19:00  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona  Wojciech Cejrowski PRAWO DŻUNGLI

WROCŁAW
godz. 20:00  Stary Klasztor - Sala Gotycka   BEYONCE NIGHT - Ola Turoń i Natalia Szczypuła & Band bilety>>
godz. 20:30  Stary Klasztor  Wrocław   KAGYUMA

 

15 listopada 2018 

WROCŁAW

godz. 20:00  Czesław Śpiewa  Stary Klasztor  bilety » lub   bilety>>

godz. 20:00  Stara Piwnica   ROBERT CICHY bilety>>
godz. 19:00  Impart  Ethno Jazz Festival: RICHARD BONA - Heritage   bilety>>
  • Nosowska na tłusto  A2 - Centrum Kongresowe  info>>

SZCZAWNO-ZDRÓJ
godz. 19:00  Grupa Operowa Sonori Ensemble    Teatr Zdrojowy   bilety »
BOLESŁAWIEC
godz. 19:00  Bolesławiecki Ośrodek Kultury   Kabaret Jurki - Last minute
WAŁBRZYCH
godz. 19:00  Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia  Piotr Bałtroczyk - Nowy Program bilety>>
  •  

 

 

16 listopada 2018 

GŁOGÓW

godz. 19:00  Raz Dwa Trzy  Miejski Ośrodek Kultury  bilety »

BOLESŁAWIEC
godz. 19:00  Grupa Operowa Sonori Ensemble  Teatr Stary   bilety »
WROCŁAW
godz. 20:00  The Best Of Grunge  Stary Klasztor   bilety »  lub bilety>>
godz. 19:00  Centrum Koncertowe A2   KULT bilety>>
godz. 20:00  Stary Klasztor - Sala Gotycka   THE BEST OF GRUNGE bilety>>
godz. 20:00  Stara Piwnica   Marcin Świetlicki i Zgniłość bilety>>
JELENIA GÓRA
godz. 19:00  Hala Widowiskowo-Sportowa  Zenek Martyniuk - 30-lecie z zespołem Akcent  Akcent, Boys, Top Girls    bilety>>  lub  bilety>>

 

17 listopada 2018 

ZGORZELEC

godz. 19:00  Akcent  XXX-lecie z zespołem Akcent, Boys, Top Girls  PGE Turów Arena  bilety »  lub  bilety>>

godz. 18:00  Żona do adopcji  Miejski Dom Kultury  bilety »

LEGNICA

godz. 17:00 Hala Sportowa Zenek Martyniuk - 30-lecie z zespołem Akcent Akcent, Boys, Top Girls bilety>>

godz. 20:00 Spiżarnia Sztywny Pal Azji bilety>>

JAWOR
godz. 17:00  Grupa Operowa Sonori Ensemble  Jaworski Ośrodek Kultury   bilety »
WROCŁAW
godz. 20:00  Stary Klasztor - Sala Gotycka   Ralph Kaminski & My Best Band In The World: Pożegnanie z m o r z e m!
LUBIN
STRZELIN
godz. 16:00  Kabaret Skeczów Męczących  Strzeliński Ośrodek Kultury   bilety »
 

 

18 listopada 2018 

WROCŁAW

godz. 18:00  Bodo Show  Kabaretowe ujęcie polskich piosenek z lat 20. i 30. XX wieku  Scena Kamienica  bilety »

godz. 17:00  Dwie pary do pary  Teatr Polski  bilety »

godz. 18:00  Stary Klasztor - Sala Gotycka  Dom o Zielonych Progach

godz. 20:00  Stary Klasztor - Sala Gotycka  O'HAMSTERS - celtic punk rock band bilety>>  lub  bilety »

WAŁBRZYCH
godz. 17:00  Akcent  Hala Aqua Zdrój   bilety »
godz. 17:00  Hala Widowiskowo Sportowa AQUA-ZDRÓJ   Zenek Martyniuk - 30-lecie z zespołem Akcent Akcent, Boys, Top Girls
SZCZAWNO-ZDRÓJ
godz. 16:00  Klimakterium 2    Teatr Zdrojowy   bilety »
BOLESŁAWIEC
godz. 17:00  Żona do adopcji w Bolesławiec  bilety>>
 

 

19 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 19:30  Hala Stulecia  BEATA i BAJM - 40-LECIE TRASA KONCERTOWA: Płynie w Nas Gorąca Krew bilety>>

DZIERŻONIÓW

godz. 19:00  Dzierżoniowski Ośrodek Kultury   Nerwica natręctw - komedia francuska w doskonałej obsadzie bilety>>  lub  bilety>>

 

 

20 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 20:00  Ethno Jazz Festival  Stary Klasztor  bilety »

godz. 19:30  Hogni i Tęskno  Högni - wokalista GusGus oraz Tęskno w Synagodze Pod Białym Bocianem!  Synagoga Pod Białym Bocianem   bilety »
godz. 19:30  Synagoga Pod Białym Bocianem  Wrocław   City Sounds: HÖGNI, Tęskno bilety>>
godz. 20:00  Stary Klasztor - Sala Gotycka   HUUN-HUUR-TU
godz. 19:00  Teatr Polski   Weekend z R. - A Surfeit of Lovers bilety>>  lub   bilety »
godz. 20:00   Improkracja  Vertigo Jazz Club & Restaurant   bilety »

 

21 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 20:00  Ethno Jazz Festival  Mayito Rivera & The Sons Of Cuba  Stary Klasztor  bilety »

godz. 20:00  Stary Klasztor - Sala Gotycka  MAYITO RIVERA & THE SONS OF CUBA bilety>>

godz. 20:00  Tribute to...  Hala Stulecia   bilety »  lub   bilety>>
godz. 20:30  Stary Klasztor   KWIAT JABŁONI bilety>>
 

 

22 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 19:00  Operetkowe Węgry Lehara - Czwartek z Operetką  Najpiękniejsze fragmenty z operetek F. Lehara "Wesoła Wdówka", "Paganini", Cygańska  miłość" i in.  Scena Kamienica  bilety »

godz. 19:00  Stara Piwnica   Karolina Czarnecka - Solarium 2.0 bilety>>  lub   bilety »
godz. 20:00  Stary Klasztor - Sala Gotycka   Ethno Jazz Festival: DIKANDA bilety>>
godz. 20:00  Zaklęte Rewiry   FISZ EMADE TWORZYWO bilety>>
BOLESŁAWIEC
godz. 18:00  Raz Dwa Trzy w Bolesławiec  bilety>>

 

23 listopada 2018

WAŁBRZYCH

godz. 19:00  10 Tenorów  Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia  bilety »

godz. 19:00  STARA KOPALNIA Centrum Nauki i Sztuki  10 Tenorów bilety>>

STRZEGOM

godz. 17:00  Kabaret Nowaki  Strzegomskie Centrum Kultury   bilety »
godz. 17:00  Strzegomskie Centrum Kultury   Kabaret Nowaki - 10-lecie kabaretu Nowaki bilety>>
WROCŁAW
godz. 20:00  Stary Klasztor - Sala Gotycka   L.U.C - Good L.U.C.K bilety>>
godz. 18:00  Sala widowiskowa Biblioteki i Forum Kultury   Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie Kabaretu bilety>>
OLEŚNICA
godz. 18:00  Kabaret Skeczów Męczących  Biblioteka i Forum Kultury - sala widowiskowa   bilety »

 

24 listopada 2018

JELENIA GÓRA

godz. 17:00  Koncert Wiedeński 2   Jeleniogórskie Centrum Kultury  bilety »

godz. 17:00  Jeleniogórskie Centrum Kultury  Jelenia Góra  Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich bilety>>

WROCŁAW

godz. 19:00  Urszula  Stary Klasztor   bilety »
godz. 17:00  Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie  Teatr Polski   bilety »
godz. 17:00  Czarodziej  Hala Stulecia   bilety »
godz. 17:00  Hala Stulecia   Czarodziej - magiczny spektakl familijny bilety>>
godz. 20:00  Stara Piwnica   ŁYDKA GRUBASA  bilety>>
godz. 18:00  Klub PROZA. Wrocławski Dom Literatury.   V Festiwal Pieśniarze Niepokorni bilety>>
godz. 19:00  Katedra Marii Magdaleny   The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa bilety>>
godz. 19:00  Sześciu Standuperów  Wall Street Club   bilety »
godz. 20:00  Urodziny Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego  Stary Klasztor   bilety »
 
 

 

25 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 14:00  Teatr Piasku - Mały Książę  Wrocław  Sala Koncertowa Radia bilety »

godz. 17:00  Teatr Piasku - Mały Książę  Wrocław  Sala Koncertowa Radia bilety »
godz. 17:00  10 Tenorów  Teatr Polski   bilety »  lub   bilety>>
godz. 18:30  Sylwia Grzeszczak  Sylwia Grzeszczak - TEN  Hala Stulecia   bilety »  lub   bilety »
godz. 18:30  Hala Stulecia   Sylwia Grzeszczak - TEN bilety>>
godz. 17:00  Stary Klasztor   SARAKINA BALKAN BAND & PEYO PEEV (Bułgaria) bilety>>  lub   bilety »
godz. 17:00  Nie tylko STRAUSS GALA!  Teatr Capitol   bilety »
godz. 20:00  Rasmentalism  Stary Klasztor   bilety »
WAŁBRZYCH
DUSZNIKI-ZDRÓJ
godz. 19:00  Zespół Ponad Chmurami w Duszniki-Zdrój   bilety>>
GŁOGÓW
godz. 17:00  Krzysztof Daukszewicz w Głogów   bilety>>

 

26 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 20:00  Peter Murphy & David J. "40 years of BAUHAUS" we Wrocławiu!  A2 Centrum Koncertowe  bilety »

godz. 10:00  Sala Koncertowa Radia Wrocław   Show Szalonych Naukowców bilety>>
godz. 18:30  Sala Koncertowa Radia Wrocław   Show Szalonych Naukowców bilety>>
godz. 20:00  Centrum Koncertowe A2   PETER MURPHY & DAVID J. - 40 years of BAUHAUS bilety>>
godz. 17:00  Teatr Muzyczny Capitol  Dziwna Para - C. Żak, A. Barciś, V. Arlak i inni bilety>>  lub   bilety »
godz. 20:00  Teatr Muzyczny Capitol  Dziwna Para - C. Żak, A. Barciś, V. Arlak i inni bilety>>  lub   bilety »
godz. 20:30  Stand-up Polska  Klub Nietota   bilety »
 

 

27 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 19:00  Ethno Jazz Festival  Ethno Jazz Festival - STANISŁAW SOYKA z zespołem  Centrum Sztuki IMPART  bilety »

godz. 19:00  Impart  Stanisław Soyka z zespołem bilety>>

godz. 20:00  Improkracja  Vertigo Jazz Club & Restaurant  bilety »

 

28 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 20:00  Koncert "Pamięci Zbigniewa" - piosenki Zbigniewa Wodeckiego  Stary Klasztor  bilety »  lub  bilety »

godz. 20:00  Kłamstwo  Spektakl w reżyserii Wojciecha Malajkata  Centrum Sztuki IMPART   bilety »
godz. 20:00  Stary Klasztor - Sala Gotycka   Koncert "Pamięci Zbigniewa" - piosenki Zbigniewa Wodeckiego 
godz. 20:00  Stara Piwnica   Snowman bilety>>

 

29 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 19:00  Wieczorek Andrzejkowy  Największe przeboje Mieczysława Fogga okraszone zabawnymi wróżbami przy lampce szampana  Scena Kamienica  bilety »

godz. 20:00  Joao de Sousa  Stary Klasztor   bilety »  lub   bilety>>
godz. 20:00  Stara Piwnica   WOJTEK PILICHOWSKI "Vandal" bilety>>
godz. 20:30  Bibobit / Podróżnik / Jesień  Vertigo Jazz Club & Restaurant   bilety »

WAŁBRZYCH

godz. 19:00  Wojciech Cejrowski Stand-up comedy  Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia   bilety »  lub  bilety>>
OŁAWA
godz. 17:00  Goło i wesoło  Ośrodek Współpracy Europejskiej ODRA   bilety »  lub   bilety>>
godz. 20:00  Goło i wesoło  Ile dzisiaj zdejmą z siebie?  Ośrodek Współpracy Europejskiej ODRA   bilety »  lub   bilety>>
BOLESŁAWIEC
godz. 19:00  Irena Santor  Bolesławiecki Ośrodek Kultury   bilety »  lub   bilety>>

 

30 listopada 2018

WROCŁAW

godz. 19:00  Wieczorek Andrzejkowy  Największe przeboje Mieczysława Fogga okraszone zabawnymi wróżbami przy lampce szampana  Scena Kamienica  bilety »

godz. 20:00  Łąki Łan & Dmuchawce  A2 Centrum Koncertowe   bilety »  lub   bilety>>
godz. 18:00  Dom Kultury Bakara   Prosto o Kobiecie, Żartem o Facecie bilety>>
godz. 20:30  Instrukcja Obsługi Faceta  Dom Kultury Bakara   bilety »  lub   bilety>>
godz. 20:00  Przygoda z ogrodnikiem  Teatr Polski   bilety »  lub   bilety>>
KŁODZKO
godz. 18:00 Kłodzki Ośrodek Kultury   TOŻSAMOŚĆ WILA bilety>>
KAMIEŃCZYK
godz. 14:00  Słoneczna Przełęcz - Warsztaty wewnętrznej samorealizacji w Kamieńczyk   bilety>>
LEGNICA
godz. 19:30   Kolacja dla głupca  LCK Akademia Rycerska sala maneżowa   bilety »

 

 


OPOLSKIE

6 listopada 2018

KĘDZIERZYN-KOŹLE

godz. 19:00   Kameleon Jazz Club  Stand-up - Wiolka Walaszczyk & Filip Puzyr / organizator: hype-art bilety>>

 

10 listopada 2018

GŁOGÓWEK

godz. 20:00  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury  Kabaret Paranienormalni - Vip Tour  bilety>>

 

11 listopada 2018

GŁUCHOŁAZY

godz. 17:00  Koncert Wiedeński 2 - Największe przeboje Johanna Straussa, najpiękniejsze arie i duety  Centrum Kultury  bilety »

godz. 17:00  Centrum Kultury  Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich  bilety>>
OPOLE
godz. 20:00  Aqarium Music Club  Stand-up Aqarium  Paweł Reszela - nowy program bilety>>

 

12 listopada 2018

OPOLE

godz. 19:00  Stanisława Celińska - Malinowa  Teatr im. Jana Kochanowskiego  bilety »

 

15 listopada 2018

OPOLE

godz. 20:00  Northern Forces Assault Klub ZEBRA  bilety »

godz. 19:00  10 Tenorów!  Teatr im. Jana Kochanowskiego   bilety »  lub   bilety>>
 

 

17 listopada 2018

NYSA

godz. 20:00  Kabaretowy Dobry Wieczór  Hala Arena  bilety »

godz. 20:00  Hala widowiskowo-sportowa   Kabaretowy Dobry Wieczór bilety>>
STRZELCE OPOLSKIE
godz. 18:00  Strzelecki Ośrodek Kultury  Gala Operetkowa: Strauss, Kalman, Lehar, Abraham bilety>>

 

18 listopada 2018

GŁUCHOŁAZY

godz. 16:00  Nerwica Natręctw  Spektakl w reżyserii Artura Barcisia  Głuchołazy  Centrum Kultury  bilety »

godz. 19:00  Nerwica Natręctw  Głuchołazy  Centrum Kultury   bilety »
KĘDZIERZYN-KOŹLE
godz. 16:00  Hala Widowiskowo-Sportowa Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie Kabaretu bilety>>
GŁOGÓWEK
godz. 18:00  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury  Sztywny Pal Azji i Kobranocka AKUSTYCZNIE bilety>>

 

19 listopada 2018

OLESNO

godz. 19:00   Andropauza 3 - Czyli jak żyć i nie zwariować!  Olesno  Miejski Dom Kultury  bilety »

 

21 listopada 2018

OPOLE

godz. 20:00  Trasa "Dwa Sztosy" Adam Van Bendler i Błażej Krajewski  Klub ZEBRA  bilety »

 

23 listopada 2018

NYSA

godz. 19:00  Selfie.com.pl  J. Kamińska, D. Pomykała, F. Bobek, P. Zelt  Nysa  Nyski Dom Kultury  bilety »

godz. 19:00  Nyski Dom Kultury  Nysa  Selfie.com.pl 

PRUDNIK

godz. 19:00  Sala Kina Diana  Prudnik   Kabaret Jurki - Last minute
 
 

 

24 listopada 2018

NYSA

godz. 18:00  ROYAL LVIV BALLET - DZIADEK DO ORZECHÓW  Nysa  Nyski Dom Kultury  bilety »

 

25 listopada 2018

OPOLE

godz. 20:00  Teatr ECO STUDIO  Opole  Kabaret Jurki - Last minute 

 

26 listopada 2018

OPOLE

godz. 17:30  Ludzie inteligentni  R. Dancewicz, M. Seweryn, M. Stużyńska, S. Bobrowski, R. Królikowski, B. Topa  Opole  Filharmonia w Opolu  bilety »  lub  bilety>>

godz. 20:00  Ludzie inteligentni  Filharmonia w Opolu   bilety »  lub   bilety>>

 

28 listopada 2018

OPOLE

godz. 19:00  Russian National Ballet - Kostroma  Filharmonia w Opolu  bilety »  lub  bilety>>  lub bilety>> 

godz. 20:00  Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu  Szalone Nożyczki bilety>>

 

29 listopada 2018

OPOLE

godz. 18:00  Koncert Teresy Werner i Rico Sancheza!  Opole  Dom Expo - sala koncertowa EVENT  bilety »

 

 

30 listopada 2018

NYSA

godz. 19:00  Irena Santor recital  Nysa  Nyski Dom Kultury  bilety »  lub   bilety>>

 


ŚLĄSKIE

2 listopada 2018

JAWORZNO

godz. 19:00  Zaduszki Jazzowe - eM Band & Rafał Brzozwski w Jaworzno   bilety>>

DĄBROWA GÓRNICZA

  • Strzyga  Rock Out    

ZABRZE

  • Guns N Roses Tribute Band  CK Wiatrak 

 

3 listopada 2018

KATOWICE

godz. 19:00  KULT - KATOWICE - Pomarańczowa trasa 2018  Spodek   bilety »  lub   bilety »  lub   bilety>>
godz. 16:00  Seks dla opornych - Teatr Żelazny Teatr Żelazny   bilety »
godz. 19:00  Seks dla opornych - Teatr Żelazny w Katowice   bilety>>
CZĘSTOCHOWA
godz. 18:00  Andrzej Piaseczny - O mnie, o tobie, o nas - Filharmonia Częstochowska   bilety >>

JAWORZNO

godz. 12:00  Pchła Szachrajka w Jaworzno   bilety>>
 

 

4 listopada 2018

DĄBROWA GÓRNICZA

godz. 19:00  Szalone Nożyczki  Pałac Kultury Zagłębia  bilety »

godz. 19:00  Pałac Kultury Zagłębia  Szalone Nożyczki bilety>>

KATOWICE

godz. 18:00  Andrzej Piaseczny - O mnie, o tobie, o nas - Miasto Ogrodów Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek   bilety >>
godz. 19:00  Seks dla opornych - Teatr Żelazny w Katowice   bilety>>
RYBNIK
godz. 16:00  Teatr Ziemi Rybnickiej   Świnki 3 - PEPA, MELA, KWI bilety>>
CZĘSTOCHOWA
godz. 17:00  Parada Gwiazd Telewizji TVS w Częstochowa   bilety>>

 

5 listopada 2018

BIELSKO-BIAŁA

godz. 19:00  Varius Manx i Kasia Stankiewicz, trasa promująca nową płytę "ENT"  Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki  bilety »  lub  bilety>>

LUBLINIEC

godz. 18:00  JOJO  Miejski Dom Kultury   bilety »  lub   bilety>>
 

6 listopada 2018

CIESZYN

godz. 19:00  Varius Manx i Kasia Stankiewicz, trasa promująca nową płytę "ENT"  Teatr im. Adama Mickiewicza  bilety »

 

7 listopada 2018

RACIBÓRZ

godz. 19:00  Przystanek Kulturalny Koniec Świata Racibórz  Stand-up - Wiolka Walaszczyk & Filip Puzyr / organizator: hype-art bilety>>

 

8 listopada 2018

KATOWICE

godz. 19:00  Zenon Laskowik  Spotkanie kolesiów - gościnnie Jacek Fedorowicz i Grzegorz Tomczak  Katowice  Pałac Młodzieży - sala teatralna  bilety »  lub  bilety>>

godz. 19:00  SARSA #zakryjtour / Katowice / 8.11.2018  klub Królestwo  bilety »

BIELSKO-BIAŁA

godz. 19:00  Northern Forces Assault Bielsko-Biała  Rudeboy Club   bilety »

GLIWICE

godz. 20:00  Stand-up Dwa Sztosy - Adam Van Bendler i Błażej Krajewski w Gliwice    bilety>>

ŻYWIEC

godz. 20:00  Stand-up Polska  Antoni Syrek-Dąbrowski "Norma" i Piotrek Szumowski "Półczłowiek, półgłówek"    Kino Janosik   bilety »

 

 

9 listopada 2018

KNURÓW

godz. 20:00  Gooral  Knurów  PUB Grzejnik CAFE  bilety »

RUDA ŚLĄSKA

godz. 19:00  Zenon Laskowik  Spotkanie kolesiów - gościnnie Jacek Fedorowicz i Grzegorz Tomczak  Ruda Śląska  Dom Kultury Bielszowice   bilety »
TARNOWSKIE GÓRY
godz. 18:30  Koncert Wiedeński 2 - Największe przeboje Johanna Straussa, najpiękniejsze arie i duety  Tarnowskie Góry  Kompleks Zamkowy   bilety »
godz. 18:30  Kompleks Zamkowy  Tarnowskie Góry   Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich bilety>>
TYCHY
godz. 19:00  Underground Pub  Tychy   Hinol + Polska Wersja + support: Mej Duszy Dziecko bilety>> RUDA ŚLĄSKA
godz. 19:00  Dom Kultury Bielszowice  Ruda Śląska   Zenon Laskowik "Spotkanie Kolesiów" bilety>>
JAWORZNO
godz. 20:30  Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków  Jaworzno   Kabaret Paranienormalni bilety>>  lub   bilety>>
RYBNIK
godz. 18:00  Teatr Ziemi Rybnickiej   V Rybnickie Zaduszki Muzyczne bilety>>

DĄBROWA GÓRNICZA

godz. 20:00  Gutek w Dąbrowa Górnicza  bilety>>

KATOWICE

godz. 20:00  Koncert BonSoul w Katowice  bilety>>

 

10 listopada 2018

ZABRZE

godz. 17:00  Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z fortepianem PLUS  Zabrze  Dom Muzyki i Tańca  bilety »  lub  bilety>>

DĄBROWA GÓRNICZA

godz. 17:00  Nerwica Natręctw  Gwiazdorska obsada: Artur Barciś/Andrzej Zieliński, Katarzyna Herman, Rafał Królikowski i inni   Pałac Kultury   Zagłębia   bilety »  lub   bilety>>
godz. 20:00  Nerwica Natręctw  Dąbrowa Górnicza  Pałac Kultury Zagłębia   bilety »
godz. 20:00  Dąbrowski Wieczór Kabaretowy  7 Edycja  Villa Moda   bilety »
JAWORZNO
godz. 19:00  Stand-up Silesia  Stand-up w Jaworznie: Chałupka, Szczęśniak, Pięta  Jaworzno  Klub Relax   bilety »
ZAWIERCIE
godz. 18:00  Royal Lviv Ballet  Zawiercie  Miejski Ośrodek Kultury   bilety »
TARNOWSKIE GÓRY
godz. 16:00  Kabaret Smile  Tarnowskie Góry  Kompleks Zamkowy   bilety »  lub    bilety>>
KATOWICE
godz. 17:00  Czarna komedia  Angielska klasyka w reż. T. Sapryka i znakomitej obsadzie  Katowice  Pałac Młodzieży - sala teatralna   bilety »  lub   bilety>>
godz. 20:00  Czarna komedia  Katowice  Pałac Młodzieży - sala teatralna   bilety » lub   bilety>>
godz. 16:00  Ściana  Komedia w reżyserii Artura Barcisia  Teatr Żelazny   bilety »
godz. 19:00  Ściana  Komedia w reżyserii Artura Barcisia  Teatr Żelazny   bilety »
godz. 17:00  Miejski Dom Kultury "Koszutka"   Łowcy.B - Czterech jeźdźców Apopaklipsy bilety>>
RYDUŁTOWY
godz. 16:00  Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna   Kabaret Paranienormalni - Vip Tour bilety>>
godz. 17:00  Miejski Dom Kultury "Koszutka"   Łowcy.B - Czterech jeźdźców Apopaklipsy bilety>>
godz. 17:00  Pałac Młodzieży  Katowice  Czarna komedia - angielska klasyka w reż. T. Sapryka i znakomitej obsadzie  bilety>>
godz. 20:00  Pałac Kultury Zagłębia  Dąbrowa Górnicza  Nerwica natręctw - komedia francuska w doskonałej obsadzie bilety>>
RYBNIK
godz. 18:55 Teatr Ziemi Rybnickiej   Marnie MET bilety>>
  • Łydka Grubasa  CK Wiatrak  Zabrze  

BĘDZIN

godz. 20:00 The Bill w Będzin  bilety>>

BIELSKO-BIAŁA

godz. 20:00  Power Of Trinity w Bielsko-Biała  bilety>>

CZĘSTOCHOWA

godz. 20:00  Iwona Chołuj & AmperA Częstochowa  Restauracja Pub Cosmo  bilety »

 

11 listopada 2018

KATOWICE

godz. 18:00  Stand-up w Katowicach: Chałupka, Szczęśniak, Pięta  klub Królestwo  bilety »

godz. 17:00  Parapetówka w Katowice  bilety>>

godz. 19:00  "Niepodległa z Walcownią" - Anna German - najpiękniejsze piosenki. Recital "Bal u Posejdona"  Muzeum Hutnictwa Cynku WALCOWNIA  bilety »

CZĘSTOCHOWA

godz. 18:00  Raz dwa trzy - Ważne piosenki  Filharmonia Częstochowska   bilety »  lub   bilety>>
ŻYWIEC
godz. 16:00  Miejskie Centrum Kultury  Kabaret Paranienormalni   bilety>>
RUDA ŚLĄSKA
godz. 17:00  Dom Kultury Bielszowice  Baciary  bilety>> 
ŻORY
godz. 19:30  Kino Na Starówce  Kabaret Paranienormalni  bilety>>
SUSZEC
godz. 15:00  Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu - sala widowiskowa (układ teatralny) Suszec  Spektakl teatralny "Skok" w wykonaniu Amatorskiej Grupy Teatralnej działającej przy Kole Związku Górnośląskiego w Suszcu bilety>>
PYSKOWICE
godz. 18:00  Miejski Ośrodek Kultury i Sportu  Łowcy.B - Czterech jeźdźców Apopaklipsy bilety>>
RYBNIK
godz. 19:00  Teatr Ziemi Rybnickiej NIERÓWNI - koncert Mietka Szcześniaka z zespołem bilety>>

 

12 listopada 2018

CHORZÓW

godz. 19:00  Stand-up w Chorzowie: Chałupka, Szczęśniak, Pięta  Kraken Pub  bilety »

BIELSKO-BIAŁA

godz. 19:00  Wojciech Cejrowski Stand-up comedy  Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki   bilety »

 

13 listopada 2018

GLIWICE

godz. 19:00  Stand-up Silesia w Gliwice  bilety>>

 

14 listopada 2018

TYCHY

godz. 18:00  Teatr Mały w Tychach  DANCE AWAY - CARRANTUOHILL, Ireneusz KROSNY, SALAKE  bilety>>

RACIBÓRZ

godz. 19:00  RCK RDK - sala widowiskowa  John Scofield - COMBO 66 - koncert w ramach PalmJazz Days    bilety>>

CZECHOWICE-DZIEDZICE

godz. 19:00  Łukasz "Lotek" Lodkowski Stand-up  Bałagan na strychu  Klub Chacharnia  bilety »

 
 

 

15 listopada 2018

BYTOM

godz. 19:00  SKARPA Centrum Sportu  SŁAWOMIR   bilety>>

RYBNIK

godz. 17:30  Teatr Ziemi Rybnickiej   23. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEKOne Ryj Show: Grzegorz Dolniak, Paulina Potocka, Łukasz Kaczmarczyk, Antoni Gorgoń Grucha

godz. 18:00  Dom Kultury Boguszowice  Rybnik  Scena Dorosłego Widza - Tożsamość Willa - Teatr Ludowy bilety>>

godz. 20:30  Teatr Ziemi Rybnickiej Rybnik  23. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEKSpektakl komediowy "Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania" bilety>>

RUDA ŚLASKA

godz. 18:00  Upiór w Operetce  Multimedialne widowisko muzyczne (m.in. Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica)  Dom Kultury Bielszowice  bilety »

TYCHY

godz. 19:00  Łukasz "Lotek" Lodkowski Stand-up  Underground Pub  bilety »

ZABRZE

  • Kortez - Gość specjalny Panieneczki  DMiT  Zabrze  info »

 

16 listopada 2018

CZELADŹ

  • Farben Lehre + Terapolka  Kopalnia Kultury 

CZĘSTOCHOWA
godz. 20:00  Koncert ELDO w Częstochowa   bilety>>
godz. 19:00  Across the Shade w Częstochowa   bilety>>
DĄBROWA GÓRNICZA
  • Kortez - Gość specjalny Panieneczki  PKZ info »

KATOWICE

KNURÓW
godz. 19:00  Kuban  PUB Grzejnik CAFE   bilety »
PSZCZYNA
godz. 19:00  Łukasz "Lotek" Lodkowski Stand-up  Sztamfer Burger Bar   bilety »
RADZIONKÓW
godz. 19:00  Centrum Kultury Karolinka   Piotr Bałtroczyk - Nowy Program bilety>>

RUDA ŚLĄSKA

godz. 11:30  Alicja w Krainie Muzycznej Magii  Multimedialny spektakl dla dzieci (Zbyszek Wodecki i Małgorzata Ostrowska w rolach ekranowych)  Dom Kultury Bielszowice  bilety »

RYBNIK
godz. 17:30  Klub Energetyka  Rybnik  23. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEKKonkurs Główny I: Łowcy.B, Paranienormalni, Czesuaf, Chyba, Fifa-Rafa, Smile; Prowadzenie: Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk (Kabaret Młodych Panów); Gwiazda Wieczoru: Kabaret Młodych Panów - premiera nowego programu    bilety>>
RYDUŁTOWY
godz. 20:00  Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna   Lao Che - WOS bilety>>

TYCHY

godz. 18:30  "Kabaret Moherowe Berety" czyli jak w 100 minut umrzeć ze śmiechu  Teatr Mały   bilety »
godz. 18:00  Underground Pub Tychy   HUNTER 

ZABRZE

  • Closterkeller  CK Wiatrak 

ŻYWIEC

godz. 20:00  Kuba Rosa  Piwiarnia Żywiecka   bilety »
 

 

17 listopada 2018

BĘDZIN

godz. 20:00  Hope  Klub muzyczny Latawiec   bilety »

CZECHOWICE DZIEDZICE

godz. 16:00  Kabaret Pod Wyrwigroszem 500 +  Sala Widowiskowa - Kino Świt   bilety »  lub   bilety>>

CZERWIONKA-LESZCZYNY

godz. 18:00  ROYAL LVIV BALLET - JEZIORO ŁABĘDZIE  Hala CKE  bilety »

CZĘSTOCHOWA
godz. 19:30  Lunch o północy w Częstochowa  bilety>>
JAWORZNO
godz. 18:00  Cisza Jak Ta  Klub Relax   bilety »
godz. 18:00  Centrum Kultury Teatr Sztuk FESTIWAL NIEBYWALENCJA - Koncert Herbatka z Przyborą bilety>>
DĄBROWA GÓRNICZA
godz. 19:00  Raz dwa trzy - Ważne piosenki  Pałac Kultury Zagłębia   bilety »  lub   bilety>>
  • Anotherland   Rock Out  Dąbrowa Górnicza  
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
godz. 16:00  Nikt nie jest doskonały  Miejski Ośrodek Kultury   bilety »
KATOWICE
godz. 20:00  Natalia Nykiel  V TOUR  klub Królestwo   bilety »  lub   bilety>>
MYSŁOWICE
godz. 19:00  Katarzyna Groniec  Koncert w ramach trasy koncertowej "Ach!"  Mysłowicki Ośrodek Kultury   bilety »
PSZCZYNA
godz. 20:00  Pszczyńskie Centrum Kultury  Pszczyna  Kabaret pod Wyrwigroszem - 500+ bilety>>
RYBNIK
godz. 16:00  Dom Kultury Boguszowice  Bajkowa Niedziela - Mała draka o zwierzakach -Opolski Teatr Lalki i Aktora bilety>>
godz. 16:30  Klub Energetyka  Rybnik  23. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEKKonkurs Główny II: Łowcy.B, Paranienormalni, Czesuaf, Chyba, Fifa-Rafa, Smile; Prowadzenie: Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk (Kabaret Młodych Panów); Gwiazda Wieczoru: Recital Artura Andrusa bilety>>
godz. 17:00  Dom Kultury w Rybniku - Chwałowicach  Koncert - Czar operetki, urok musicalu bilety>>
godz. 18:00  Dom Kultury Rybnik-Niedobczyce - Sala widowiskowa  Jazzowa Zabijaczka bilety>>
TYCHY
godz. 16:00  Prywatna Klinika  Teatr Mały   bilety »  lub   bilety>>
godz. 19:15  Prywatna Klinika  Teatr Mały   bilety »  lub   bilety>>

 

18 listopada 2018

BIELSKO-BIAŁA
godz. 19:00  Natalia Nykiel  V TOUR  C.H. Sfera Klub Klimat   bilety »  lub   bilety>>

CZĘSTOCHOWA

godz. 17:00  Klub Politechnik  Baciary bilety>>
godz. 18:00  Filharmonia Częstochowska   10 Tenorów bilety>>  lub   bilety »
godz. 18:00  Stand-up Profanum  PUB Sportowy Stacherczak   bilety »
JAWORZNO
godz. 18:00  Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków  FESTIWAL NIEBYWALENCJA - Koncert Galowy bilety>>
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
godz. 18:00  Kabaretowy Dobry Wieczór  Hala widowiskowo-Sportowa   bilety »  lub   bilety>>
KNURÓW
godz. 15:30  Kino Scena Kultura  Kabaret Nowaki - 10-lecie kabaretu Nowaki   bilety>>
PSZCZYNA
godz. 19:00  TERESA WERNER - KONCERT  Pszczyńskie Centrum Kultury   bilety »

RACIBÓRZ

godz. 18:00  ROYAL LVIV BALLET - DZIADEK DO ORZECHÓW  Raciborskie Centrum Kultury  bilety »  lub  bilety>>

RYBNIK
godz. 19:30  Teatr Ziemi Rybnickiej  23. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEKKoncert Finałowy: Kabarety Konkursowe, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak, Kabaret pod Wyrwigroszem, Artur Andrus; Prowadzenie: Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk (Kabaret Młodych Panów) bilety>>
godz. 16:00  Dom Kultury w Rybniku - Chwałowicach  Spektakl dla dzieci - Mała draka o zwierzakach bilety>>

 

19 listopada 2018

BIELSKO-BIAŁA

godz. 19:00  Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty  Wspaniała komedia muzyczna w doborowej obsadzie!  Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki  bilety »

RYBNIK
godz. 19:30  Teatr Ziemi Rybnickiej  23. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK Piotr Bałtroczyk i Przyjaciele bilety>>

RYDUŁTOWY

godz. 19:00  Rydułtowskie Centrum Kultury - sala teatralna  Album Karla Höckera bilety>>

SOSNOWIEC

godz. 19:00  Sosnowiec Stand-up przedstawia: Jurkiewicz i Kopiec  Remedium   bilety »

 

20 listopada 2018

BIELSKO-BIAŁA

godz. 17:30  Pikantni  Obsada: Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Ziembicki, Mikołaj Krawczyk  Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki  bilety »  lub  bilety>>

godz. 20:00  Bielskie Centrum Kultury Pikantni Obsada: Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Ziembicki, Mikołaj Krawczyk bilety>>  lub   bilety »

 

21 listopada 2018

BIELSKO-BIAŁA

godz. 19:00  Weekend z R. - "A Surfeit of Lovers" w Bielsko-Biała  bilety>>

BYTOM

godz. 20:00  Kabaret Nowaki  Opera Śląska w Bytomiu  bilety »

KATOWICE

godz. 19:00  Ściana  Teatr Żelazny  bilety »

 

22 listopada 2018

BĘDZIN
godz. 18:00  Kolacja pożegnalna w Będzin  bilety>>
godz. 19:00  Kuba Rosa  Klub muzyczny Latawiec   bilety »

BIELSKO-BIAŁA

godz. 19:00 Klimakterium... i już  Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki   bilety »  lub   bilety>>

LUBLINIEC

godz. 17:30 Kabaret Smile - To się nadaje do Kabaretu  Miejski Dom Kultury  bilety »  lub  bilety>>

godz. 20:30  Miejski Dom Kultury  Kabaret Smile - To się nadaje do kabaretu bilety>>

KATOWICE

godz. 19:00  Ściana  Teatr Żelazny  bilety »

MYSZKÓW
godz. 18:30  Marcin Daniec  One Man Show  Miejski Dom Kultury   bilety »  lub   bilety>>
RYBNIK
godz. 19:00  Teatr Ziemi Rybnickiej  Zespół wokalny 6na6 oraz Wojciech Myrczek i Paweł Tomaszewski Group   bilety>>
 

 

23 listopada 2018

GLIWICE

godz. 19:00   Klimakterium i już  Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej  bilety »  lub  bilety>>

KATOWICE

godz. 19:00   Seks dla opornych - Teatr Żelazny  Teatr Żelazny  bilety »

KNURÓW

godz. 19:00  Grzejnik Cafe  Sztywny Pal Azji bilety>>

RACIBÓRZ
godz. 18:00  RCK RDK - sala widowiskowa  Koncerty w ramach PalmJazz Days - Live Foyn Friis Quintet , KAREN EDWARDS bilety>>
RYBNIK
godz. 18:00  Teatr Ziemi Rybnickiej  K&K Pearls i Laboratorium bilety>>
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
godz. 18:00 Siemianowickie Centrum Kultury, Park Tradycji  Gala Operetkowa: Strauss, Kalman, Lehar, Abraham bilety>>
SOSNOWIEC
godz. 20:30  Sąsiedzi  Remedium   bilety »
 

TYCHY

godz. 19:00 Underground Pub  Tabu bilety>>

WODZISŁAW ŚLĄSKI

godz. 17:30  Kabaret Smile - To się nadaje do Kabaretu  Wodzisławskie Centrum Kultury   bilety »  lub   bilety>>
godz. 20:30  Kabaret Smile  Wodzisławskie Centrum Kultury   bilety »

 

24 listopada 2018

CZĘSTOCHOWA

godz. 19:00  Klub  Politechnik  Anna Wyszkoni akustycznie  BILETY>>  lub bilety>>

KATOWICE
godz. 19:00  Sebastian Riedel & Cree  Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu  Katowice Miasto Ogrodów Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek   bilety »  lub   bilety>>
godz. 19:00  Pałac Młodzieży  Weekend z R. - A Surfeit of Lovers   bilety>>
  • Annihilator  MegaClub 

KNURÓW

godz. 18:00  AKURAT  PUB Grzejnik CAFE  bilety »

MYSŁOWICE

godz. 18:00  Gdy Opera spotyka się z Operetką   Mysłowicki Ośrodek Kultury  bilety »

PAWŁOWICE

godz. 19:00  Klimakterium... i już  Gminny Ośrodek Kultury  bilety »  lub  bilety>>

RYBNIK
godz. 18:00  Teatr Ziemi Rybnickiej  Artur Dutkiewicz Trio "Traveller" oraz Steve Coleman z zespołem   bilety>>

TYCHY

godz. 17:00  Selfie.com.pl  Obsada spektaklu: Julia Kamińska, Dorota Pomykała, Filip Bobek, Mirosław Baka.  Teatr Mały   bilety »  lub   bilety>>
ZABRZE
godz. 19:00  Dom Muzyki i Tańca  Edyta Górniak - Akustycznie bilety>>
godz. 19:00  Kuba Rosa  Restauracja As Fit   bilety »
  • OSTR  CK Wiatrak 

ŻYWIEC
godz. 16:00  Lunch o północy  Joanna Kurowska, Anna Iberszer, Piotr Gąsowski, Paweł Królikowski  Miejskie Centrum Kultury   bilety »  lub   bilety »

godz. 19:00 Miejskie Centrum Kultury  Lunch o północy bilety>>

 

25 listopada 2018

BIELSKO-BIAŁA

godz. 19:00    Lady Pank  Trasa LP1  Bielsko-Biała  C.H. Sfera Klub Klimat  bilety »  lub  bilety>>

CZĘSTOCHOWA
godz. 17:00  Klub Politechnik  Weekend z R. - A Surfeit of Lovers bilety>>  lub  bilety>>
godz. 19:00  Filharmonia Częstochowska  Maleńczuk gra Młynarskiego bilety>>  lub  bilety>>
KATOWICE
godz. 18:00  Kościół Ewangelicko- Augsburski  The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa bilety>>
DĄBROWA GÓRNICZA
godz. 19:00  Pałac Kultury Zagłębia  Varius Manx i Kasia Stankiewicz - ENT bilety>>

 

26 listopada 2018

BĘDZIN

  • Tune  Latawiec 

BIELSKO-BIAŁA

godz. 19:00  Kacper Ruciński  Bóg jest mięsożerny  Klub Miasto  bilety »
CHORZÓW

godz. 19:00  Andropauza 3 - Czyli jak żyć i nie zwariować!  Chorzowskie Centrum Kultury  bilety »

KATOWICE

 

 

27 listopada 2018

BIELSKO-BIAŁA

godz. 19:00  Kacper Ruciński w Bielsko-Biała  bilety>>

ŻYWIEC

godz. 18:00  Miejskie Centrum Kultury  Andropauza 3 - Czyli jak żyć i nie zwariować!  bilety>>

 

28 listopada 2018

KATOWICE

godz. 19:00  Parapetówka  Teatr Żelazny  bilety »

ZABRZE

godz. 19:00  Dom Muzyki i Tańca  Prime Orchestra Sympho-Show WORLDS HITS bilety>>

 

29 listopada 2018

KATOWICE

godz. 19:00  Jabłko  Teatr Żelazny  bilety »

godz. 18:00  Biuro Centrum  Prosto o Kobiecie, Żartem o Facecie bilety>>

godz. 20:30  Biuro Centrum  Instrukcja obsługi faceta bilety>>

 

30 listopada 2018

BIELSKO-BIAŁA
godz. 20:00  Klub Klimat  Baciary  bilety>>

CHORZÓW

godz. 19:00  RUSSIAN NATIONAL BALLET. KOSTROMA.  Teatr Rozrywki  bilety »  lub  BILETY>>

CIESZYN

godz. 19:00  10 Tenorów!  Teatr im. Adama Mickiewicza   bilety »  lub   BILETY>>
KNURÓW
godz. 20:00  Mega Andrzejki z zespołem Verba  PUB Grzejnik CAFE   bilety »
ZABRZE
  • Pidżama Porno  CK Wiatrak 

 

 


MAŁOPOLSKIE

2 listopada 2018

KRAKÓW

  • Kraków Street BandThe Stevenson Ranch Davidians (USA) + Tranquilizer   Klub Alchemia 

 

3 listopada 2018

KRAKÓW

godz. 20:00  WBW 2018 • Finał Południe • Freestyle Battle  Klub Studencki Żaczek  info »
 

 

4 listopada 2018

KRAKÓW

godz. 15:00  Klimakterium i już  Spektakl Elżbiety Jodłowskiej  Kijów Centrum  bilety »  lub   bilety>>

godz. 19:45  Klimakterium 2  Kijów Centrum   bilety »  lub   bilety>>

 

5 listopada 2018

KALWARIA ZEBRZYDOWSKA

godz. 19:00  Kwartet dla czterech aktorów  Spektakl teatralny - Kwartet dla 4 aktorów A.Grabowski, M.Grabowski, Jan Peszek, Jan Frycz  Centrum Kultury Sportu i Wypoczynku  bilety »

 

8 listopada 2018

KRAKÓW

godz. 19:00  NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK  63.Krakowskie Zaduszki Jazzowe - Stanisław Słowiński Quintet/China Moses bilety>>

godz. 19:00  Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY  Początek Końca bilety>>

godz. 19:00  NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - sala kameralna  Scena piosenki autorskiej…Tomasz Kordeusz bilety>>

 

9 listopada 2018

KRAKÓW

godz. 19:00  Edyta Geppert z zespołem Vasie - recital wg scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza  Kraków  Nowohuckie Centrum Kultury  bilety »

godz. 19:00  NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK  Edyta Geppert z zespołem Vasie bilety>>

godz. 19:00  Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY  Początek Końca bilety>>

godz. 18:00  Kijów Centrum   Kabaret Smile - To się nadaje do kabaretu bilety>>
godz. 18:00  Klub Studio   IMPROFEST KARNET bilety>>
godz. 19:00  NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK   Edyta Geppert z zespołem Vasie bilety>>
  • Kapela Timingeriu   Klub Alchemia 

TRZEBINIA

godz. 17:30  Trzebińskie Centrum Kultury  Kabaret Paranienormalni bilety>>

NOWY SĄCZ

godz. 19:00  Sala widowiskowa PWSZ  Adrianna Biedrzyńska - Ada to nie wypada bilety>>

ANDRYCHÓW

godz. 19:00  Stare Dobre Małżeństwo w Andrychów  bilety>>

 

10 listopada 2018

KRAKÓW

godz. 17:00  ICE Kraków Congress Centre Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu bilety>>

godz. 20:00  ICE Kraków Congress Centre Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu bilety>>

 

11 listopada 2018

KRAKÓW

godz. 19:00  Dwie połówki pomarańczy  Kijów Centrum  bilety »

godz. 11:00  NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK   Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka - Koncert finałowy bilety>>
TARNÓW
godz. 19:30  Hala Gumniska   Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu bilety>>

 

14 listopada 2018

KRAKÓW

godz. 20:30  Kabaret Paranienormalni  Kijów Centrum  bilety »  lub  bilety>>

godz. 19:00  Stand-up w Krakowie: Chałupka, Szczęśniak, Pięta  Klub Zet Pe Te   bilety »

 

15 listopada 2018

RZESZÓW

godz. 19:30  Koncert Wiedeński - Największe przeboje Johanna Straussa, najpiękniejsze arie i duety  Filharmonia Podkarpacka  bilety »

godz. 20:00  Underground Pub Rzeszów  Q Ya Vy bilety>>

NOWY TARG

godz. 18:00  Miejski Ośrodek Kultury  Andropauza 3 - Czyli jak żyć i nie zwariować! bilety>>

KRAKÓW

godz. 19:00  Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY  Atrament dla leworęcznych. Komedia absurdalna - Teatr KTO bilety>>

 

16 listopada 2018

KRAKÓW

godz. 20:00   Muzyka Filmowa 2019 Demony i Anioły  TAURON Arena Kraków  bilety »  lub  bilety>>

godz. 19:00  NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK   Bursztynowe Drzewo - Art Color Ballet bilety>>
godz. 19:00  Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY   Stroiciel grzebieni - Teatr KTO bilety>>

 

17 listopada 2018

NIEPOŁOMICE

godz. 19:00  Teresa Werner  MCDiS  bilety »

KRAKÓW

godz. 19:00  NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK  Bursztynowe Drzewo - Art Color Ballet bilety>>

godz. 19:00  Klub Wola Duchacka Kraków  Matragon Akustycznie 

  • Nosowska na tłusto  Klub Studio  Kraków  info>>

MYŚLENICE

godz. 18:00  Najdroższy  Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu   bilety »

CHRZANÓW

godz. 17:00  Skok w bok w Chrzanów   bilety>>

 

18 listopada 2018

KRAKÓW

godz. 18:00  Michał Wiśniewski & Andrzej Wawrzyniak  Pałac po Baranami  bilety »  lub  bilety>>

godz. 16:00  Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu  Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z fortepianem PLUS  ICE KRAKÓW Congress   Centre   bilety »  lub   bilety>>
godz. 17:00  Weekend z R. - "A Surfeit of Lovers"  Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji. Premiera 2018.  Kraków  Kijów Centrum   bilety »
godz. 17:00  Kijów Centrum   Weekend z R. - A Surfeit of Lovers bilety>>
godz. 18:00  Marcin Daniec kabaret  Kraków  Auditorium Maximum UJ   bilety »

KĘTY

godz. 16:00  Dom Kultury w Kętach  Cudowna terapia bilety>>

 

20 listopada 2018

KRAKÓW

godz. 19:00  Wojciech Cejrowski Stand-up comedy  Smak Tropików  Auditorium Maximum UJ  bilety »  lub  bilety>>

 

21 listopada 2018

ZAKOPANE

godz. 19:30  Kościół Świętej Rodziny  The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa bilety>>

KRAKÓW

godz. 19:00 NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - sala kameralna  Najpiękniejsze piosenki – Paweł Orkisz śpiewa Cohena

 

22 listopada 2018

NOWY SĄCZ

godz. 19:00  Piotr Bałtroczyk - Mężczyzna z kijowym peselem  Aula Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej  bilety »  lub  bilety>>

KRAKÓW

  • Alex Clare   Klub Alchemia 

 

23 listopada 2018

BRZESKO

godz. 18:00  TERESA WERNER - KONCERT  Miejski Ośrodek Kultury  bilety »

KRAKÓW

godz. 20:30  Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego  The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa bilety>>

 

24 listopada 2018

NOWY SĄCZ

godz. 16:00  TERESA WERNER - KONCERT  Aula Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej  bilety »

KRAKÓW

godz. 19:00  Sylwia Grzeszczak - TEN  Kraków  TAURON Arena bilety »  lub  bilety »  lub  bilety>>

godz. 19:00  SCKM  Chór Sierot - Teatr KTO bilety>>

  • Lonker See   Klub Alchemia  Kraków  
WIELICZKA
godz. 18:00  Kampus Wielicki  Wieliczka Piotr Bałtroczyk - Mężczyzna z kijowym peselem z nowym programem bilety>>
DOBCZYCE
godz. 19:00  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu (RCOS)   Gala Operetkowa: Strauss, Kalman, Lehar, Abraham bilety>>  lub  bilety>>

 

 

25 listopada 2018

KRAKÓW

godz. 19:00  Grażyna Brodzińska i jej goście - Powróćmy jak za dawnych lat  "Powróćmy jak za dawnych lat" czyli lata 20-ste, lata 30-ste powracają w piosence!  Teatr im. J.Słowackiego  bilety »

godz. 17:00  Mayday 2  Kijów Centrum   bilety »  lub   bilety>>
GDÓW
godz. 17:00  Gminna Hala Sportowa   Gala Operetkowa: Strauss, Kalman, Lehar, Abraham bilety>>
BOCHNIA

 

26 listopada 2018

KRAKÓW

godz. 19:00  RUSSIAN NATIONAL BALLET . KOSTROMA .  Opera Krakowska  bilety »  lub  bilety>>

OLKUSZ

godz. 19:00  Miejski Ośrodek Kultury  JOJO bilety>>

 

28 listopada 2018

KRAKÓW

godz. 19:00  NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK  KABARET POD WYRWIGROSZEM - Tra ta ta ta - nowy program bilety>>

godz. 18:00  Klub Akademicki ARKA  Prosto o Kobiecie, Żartem o Facecie bilety>>

godz. 20:30  Klub Akademicki ARKA  Instrukcja obsługi faceta bilety>>

 

30 listopada 2018

KRAKÓW

godz. 19:00  Czerwone Gitary  Kijów Centrum  bilety »  lub  bilety>>

godz. 19:00  Scena Politechniki Krakowskiej Teatr ZALEŻNY  Początek Końca bilety>>

godz. 19:30  Teatr Cabaret  Andrzejki w Teatrze Cabaret bilety>>

  • Romantycy Lekkich Obyczajów w Krakowie - Żaczek (+EDPB)  Klub Studencki Żaczek  Kraków info »

GORLICE

godz. 19:00  Dziwna Para w Gorlice  bilety>>

 


PODKARPACKIE

 

4 listopada 2018

RZESZÓW

godz. 16:30  Kobieta na zamówienie - Ave Teatr  Beata Zarembianka, Dariusz Niebudek i Jacek Kawalec  Rzeszów  Wydział Muzyki  bilety »

godz. 19:00  Niezła Sztuka  Zaduszki Jazzowe bilety>>

STALOWA WOLA

godz. 19:00  Miejski Dom Kultury  Stalowa Wola  Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki bilety>>

 
5 listopada 2018
STALOWA WOLA

godz. 17:00  Raz Dwa Trzy  Ważne Piosenki  Stalowa Wola  Miejski Dom Kultury  bilety »

 

6 listopada 2018
RZESZÓW

godz. 20:00  Biuro Wystaw Artystycznych w Rzeszowie  Saagara

 

7 listopada 2018

RZESZÓW

godz. 19:45 Kobieta na zamówienie - Ave Teatr  Beata Zarembianka, Dariusz Niebudek i Jacek Kawalec  Rzeszów  Wydział Muzyki  bilety »

 

8 listopada 2018

RZESZÓW

godz. 18:00  Ostra jazda  Rzeszów  Filharmonia Podkarpacka  bilety »

godz. 18:00  Filharmonia Podkarpacka  Rzeszów  Ostra Jazda bilety>>

 

9 listopada 2018

SANOK

godz. 17:30  Sanocki Dom Kultury  Sanok  Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu bilety>>

KROSNO

godz. 20:30  Hala Sportowo Widowiskowa  Krosno   Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu bilety>>

 

11 listopada 2018

RZESZÓW

godz. 16:30  Seks dla opornych - Ave Teatr  Beata Zaremianka i Dariusz Niebudek  Rzeszów  Wydział Muzyki  bilety »

godz. 18:00  Jazz RoomRzeszów  Piotr Krępeć "Movement in Silence" Tour 2018 bilety>>

 

 

15 listopada 2018

RZESZÓW

godz. 19:30  Filharmonia Podkarpacka  Rzeszów  Koncert Wiedeński - Artyści Scen Polskich bilety>>

godz. 20:00  Underground Pub  Q Ya Vy

 

16 listopada 2018

RZESZÓW

godz. 20:00 Teatr Maska Rzeszów  Jan Ptaszyn Wróblewski Quartet bilety>>

 

18 listopada 2018

RZESZÓW

godz. 18:00  Stare Dobre Małżeństwo  Premiera nowego albumu "Blizny czasu"  Rzeszów  Filharmonia Podkarpacka  bilety »

godz. 19:00  CH Plaza Rzeszów  Soyka Kolektyw bilety>>

STALOWA WOLA

godz. 17:00  Alibi od zaraz  Stalowa Wola  Miejski Dom Kultury   bilety »
godz. 17:00  Miejski Dom Kultury  Stalowa Wola   Alibi od zaraz 

 

21 listopada 2018

RZESZÓW 

godz. 19:00  Alosza Awdiejew z Zespołem - Moje ulubione piosenki  Rzeszów  Filharmonia Podkarpacka  bilety »

godz. 19:45  Kobieta na zamówienie - Ave Teatr  Beata Zarembianka, Dariusz Niebudek i Jacek Kawalec  Rzeszów  Wydział Muzyki   bilety »
godz. 19:00  Filharmonia Podkarpacka  Rzeszów  Alosza Awdiejew z Zespołem. Moje ulubione piosenki bilety>>
godz. 20:00   Jazz Room   Niko Leopold Quartet

 

23 listopada 2018

RZESZÓW

godz. 19:45  Seks dla opornych - Ave Teatr  Beata Zaremianka i Dariusz Niebudek  Rzeszów  Wydział Muzyki  bilety »

 

24 listopada 2018

RZESZÓW

godz. 16:00  Wojciech Cejrowski Stand-up comedy  Rzeszów  Kino Zorza  bilety »

godz. 19:00  Wojciech Cejrowski Stand-up comedy  Rzeszów  Kino Zorza   bilety »
godz. 17:00  Filharmonia Podkarpacka   Dwie pary do pary bilety>>

SMOLNIK

godz. 19:00  Schronisko Nad Smolnikiem  Dom o Zielonych Progach: duet - Agata Świerczyńska - Wojciech Szymański bilety>>

SANOK

godz. 18:00  Sanocki Dom Kultury  Mężczyzna idealny

 

25 listopada 2018

RZESZÓW

godz. 16:00  Selfie.com.pl  Rzeszów  Filharmonia Podkarpacka  bilety »

 

 

27 listopada 2018

RZESZÓW

godz. 19:00  RUSSIAN NATIONAL BALLET . KOSTROMA .  Rzeszów  Filharmonia Podkarpacka  bilety »

godz. 19:00  Filharmonia Podkarpacka  Rzeszów  Russian National Ballet - Kostroma 

 

28 listopada 2018

RZESZÓW

godz. 19:00  10 Tenorów  Rzeszów  Filharmonia Podkarpacka  bilety »  

godz. 19:00  Filharmonia Podkarpacka  Rzeszów   10 Tenorów
 

Copyright © 2012-18. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Południowego Informatora Coolturalnego 

www.napoludniu.info  FORMA NIEZMIENNA OD LAT

Chcesz nas wspomóc? Wyłącz AdBlock'a.

ZNAJDŻ NAS

CO GDZIE KIEDY

PARTNERZY

KupBilecik.pl

Bilety24.pl

BiletyNa.pl

AleBilet.pl

Seatwave.com